New Banners PHOTOSHOP  Version 2020 DOWNLOAD FREE HERE

550 Bannera for Instagram & Facebook 2020 DOWNLOAD FREE HERE

 

Pike se pari shkarkoni modelet gati ne PSD (Photoshop File) 1 SHKARKO KETU

Materiale te tjera 2 SHKARKO KETU

Materiale te tjera 3 SHKARKO KETU

Materiale te tjera 4 SHKARKO KETU

Materiale per Instragram 5 SHKARKO KETU

Material EXTRA per instagram 6 SHKARKO KETU

Tetor 2019 50 BANNERS SHKARKO KETU

Tetor 2019 100 BANNERS SHKARKO KETU

Lloje Shkrimesh mbi 15oo FONTE (Select all dhe install per ti instaluar) SHKARKO KETU

Pasi te shkarkoni kete zip atehere filet qe jane brenda i beni extract(nxirrini nga zipi)

dhe hapini nje nga nje. Mjafton te ndryshoni shkrimet, te klikoni dy here ne leayerin ku thote: your image here , vendosni nje imazh shtypni save dhe banneri juaj eshte gati me lehte se kurre.

Nese deshironi ti vendosni tekstit styles SHKARKO KETU

Nese deshironi mbi 2300 IKONA SHKARKO KETU

Visited 13 times, 1 visit(s) today

2 Comments

 • Nicolialia PizzeriaAugust 18, 2019

  Magnificent site. A lot of useful info here.
  I’m sending it to several friends ans also sharing in delicious.
  And certainly, thank you on your sweat!

  Reply
 • birds4saleuk.co.ukAugust 18, 2019

  Great blog here! Also your website loads up very fast!
  What web host are you using? Can I get your affiliate link to
  your host? I wish my website loaded up as quickly as yours lol

  Reply

Leave a Comment