InDesign Materials and Templates to use in 2020

Premium indesign materials and templates for free To Download them you must have utorrent installed Click here to download the file then open it with utorrent.   If the link dont work here is the utorrent long working link   Another link where you can find free indesign templates is HERE

Read More

Powerpoint Templates 2020 Premium – Free Download

Greetings, Here you can download freemium templates for powerpoint. Click the link download :DOWNLOAD FREE  

Read More

Photoshop Actions

FLAG FACE PHOTOSHOP ACTION: Ndjekim hapat si me siper. Ky Action aplikon nje flamur mbi fytyren.Pasi i jepni play atehere do ndiqni 3 steps. Hapi i pare ngjyros gjith fytyren Hapi dyte ngjyrosim pjesen ku nuk duam te aplikohet flamuri Hapi trete zgjedhim flamurin dhe ndjekim hapat SHKARKO KETU CARTOON EFFECT ACTION Ky effekt e […]

Read More

Ndertimi i nje Banneri Perfekt per Postimin tuaj apo Reklamen !

  New Banners PHOTOSHOP¬† Version 2020 DOWNLOAD FREE HERE 550 Bannera for Instagram & Facebook 2020 DOWNLOAD FREE HERE   Pike se pari shkarkoni modelet gati ne PSD (Photoshop File) 1 SHKARKO KETU Materiale te tjera 2 SHKARKO KETU Materiale te tjera 3 SHKARKO KETU Materiale te tjera 4 SHKARKO KETU Materiale per Instragram 5 […]

Read More

Photoshop cc 2017 full And Illustrator 2017 Full

Shkarko me Torrent   Per te shkarkuar me torrent ju duhet fillimisht te shkarkoni nje nga kto programe free: Utorrent ose Bittorrent Pasi ta insaloni klikoni linkun shkarko me torrent. Me pas do klikoni tek Magnet Download dhe fillon shkarkimi. Linku Illustrator

Read More